PIANOPALL, gustaviansk stil, 1920/30-tal.

Bonat trä, skuren dekor i form av hörnfleuroner, kannelerade ben. Sits i rotting. Längd ca 86 cm.

Slitage, kantsött. Skada i rotting, omklädd rotting.

Lähtöhinta
3 000 SEK