Muut
528885

FAT, glas, sannolikt "Barolac", Josef Inwald, omkring 1900-talet mitt

Runt fat med dekor av drakar. Diameter ca 36cm.

Bruksslitage. Defekter/nagg längs kanten.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?