ETUI, sterlingsilver, importstämplad, 1900-tal. Vikt 325 g.

Lock med infälld porslinsplakett, signerat Tschiedel. Invändigt förgylld. Längd 11 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK