DOKUMENTSKÅP, 1900-talets första hälft.

Ek. Rak form. Tudelad, varav den ena med utdragslådor och den andra med hyllplan. Längd ca 98, djup ca 40, höjd ca 145,5 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Enstaka mindre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK