AVLASTNINGSBORD, 1900-talets andra hälft.

Kromat stativ med list av mässing. Skivor av glas. Längd 126. Bredd 40. Höjd 71 cm.

Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK