FLASKSTÄLL, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Lövträ. Med ställ för 120 flaskor. Längd 72. Bredd 125. Höjd 142 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Fläckar. Något avslag.

Lähtöhinta
4 000 SEK