BÄNK, 1960-tal.

BÄNK, 1960-tal.

Mahogny och mässing. Svartlackerade ben. Längd 168, bredd 48, höjd 29 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK