LEKSAKSBIL, Chevrolet, Skoglund & Olson, Gävle, 1920-tal.

Lackerat gjutjärn. Hjul i vitmetall. Längd 20 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Smärre rost. Reservdäck sannolikt ej ursprungligt.

Lähtöhinta
2 500 SEK