PORTMONNÄ, tyg och vitmetall, 1700-tal.

Broderad. Vitmetall med växtdekor. Mått 12,5 x 9,5 cm.

Åltersrelaterat slitage, skador på foder samt låsfunktion. Smärre glipa.

Lähtöhinta
1 500 SEK