BÄNK, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Brännstämplat. Längd 119 cm, bredd 34 cm, höjd 39 cm.

Repor. Smuts.

Lähtöhinta
3 000 SEK