SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal.

Fanérad. Tre lådvarv. Skrivklaff med inredning. Bredd: 117 cm, Djup: 62 cm, höjd: 110 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, sprickor, lås till lådor saknas, en skriv låda saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
10 000 SEK