BYRÅ, gustaviansk stil, sk. Hauptkopia. 1900-tal.

Fanerad med olika träslag, intarsia av bland annat putto. 3 lådor. Stenskiva. Snedställda hörn. Bredd 99, djup 55, höjd 83cm.

Bruksslitage. Renoverad och kompletterad. Bytta lås/borttagna. Fanerskador. Repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK