Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SALONGSBORD, Ferdinand Lundqvist, Mjölby, 1900-talets andra kvartal.

Fanerat i olika träslag. Vridbar skiva med underliggande fackinredning. Brickmärkt. Diameter 59, höjd 62 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar samt repor. Mindre renoverat samt kompletterat.

Lähtöhinta
2 000 SEK