SERVERINGSBESTICK, ett par, silver, Wiwen Nilsson, Lund. 1930-tal. Totalt ca 200 g.

Uppläggningsgafflar. Stämplade Wiwen Nilsson resp A. Nilsson, Lund. Längd 25 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK