SOFFA, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Tresitsig. Benställning i ek med dynor klädda i skinn. Längd ca 225 cm.

Bruksslitage, fläckar, skav.

Lähtöhinta
3 000 SEK