SOFFBORD, Bröderna Miller, Bankeryd, 1950/60-tal.

Laminerad skiva. Underliggande trådhylla. Längd 92 cm, bredd 52 cm, höjd 58 cm.

Skador på skivan.

Lähtöhinta
2 000 SEK