INDUSTRIVAGN, "Assistent", Hazet, Tyskland, 1900-tal.

Blålackerad. Rektangulär form med rundade hörn, fyra hjul, fyra hyllplan varav två med delvis lös insats. Längd ca 67 cm, bredd ca 35 cm, höjd ca 98 cm.

Slitage, ställvis hårt. Bucklor, bortskavd färg, rost.

Lähtöhinta
2 500 SEK