FÅTÖLJ, Gösta Janssons möblering, Jönköping, 1900-talets första hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Svängd modell. Märkt med etikett.

Slitage. Repor och märken. Något instabil rygg.

Lähtöhinta
3 000 SEK