Muut
534044

VASER, 2 st, Luigi Mandruzzato, Murano, Italien, 1900-talets tredje kvartal.

Fasettslipad. Rosa och blått underfångsglas med transparent avslut. En etikettmärkt. Höjd 20 respektive 16 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK