BORD, EJM (troligen Edvard Johanssons Möbelfabrik, Värnamo), 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad benställning, skiva i bok med dekor av mosaik. Längd 120, bredd 54, höjd 54 cm.

Bruksslitage, nagg, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK