SOFFA, troligtvis JH Hicolity för Nicoletti, sekelskifte 1900/2000-tal.

Delbar soffa med två forpallar. Klädd med rött skinn. Etikettmärkt. Total längd ca 320 cm.

Bruksslitage samt fläckar.

Lähtöhinta
12 000 SEK