BORD/SIDOBORD, 3 st, "Amazonas", Claesson Koivisto Rune, Offecct, 2000-tal.

Grönlackad stål. En underhylla. Höjd 35-45 cm, bredd 35-40 cm, djup 50-57 cm.

Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK