RING, 18K vitguld med navetteslipad diamant, ca 2.14 ct. Vikt 4.4 g.
Kvalitet ca Top Wesselton/Wesselton/(G-H)/Inclusion. Storlek 16,75/53.
Bruksslitage samt nagg.