535569

ARMLÄNK, sterlingsilver, troligtvis Arne Johansen, Roskilde, Danmark, importstämplad. Vikt 9,9 g.

Ring och stavkedja med vridna stavar. Något otydliga mästarstämplar, troligtvis stämplad AJ för Arne Johansen, Roskilde. Längd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK