SIDEBOARD, "Oden", Nils Jonsson, Troeds, Bra Bohag, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Teak. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 170. Djup 44. Höjd 79 cm.

Slitage. Något fläckad skiva. Repor och märken.

Lähtöhinta
5 500 SEK