BÄGARE, 6 st, Silver, bland annat Hugo Strömdahl, Stockholm, 1957. Total vikt ca 272g

Olika modeller. Höjd 4,5-7,5cm.

Bruksslitage. Bucklor. Repor. Minnesgravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK