SOFFA, "Molto", prototyp, formgiven av Kenneth Bergenblad för DUX.

Kromad metallstomme. Utfällbara sidor. Klädd i mintgönt läder. Formgiven 1984. Längd 193 cm.

Bruksslitage, repor.

Muut tiedot

Soffan är en prototyp ritad av Kenneth Bergenblad 1984.

Lähtöhinta
4 000 SEK