BYRÅ, 1900-talets mitt.

BYRÅ, 1900-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Svängd front. Bredd 107. Djup 52. Höjd 68 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Senare målning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK