FÅTÖLJ, Kittinger Furniture, USA. 1900-tal.

Rak form. Fast stoppad klädsel i grönt skinn, denna delvis fäst med pärlsspik. Lös sittdyna. Etikettmärkt.

Bruksslitage, repor och märken. Enstaka revor. Mindre missfärgning.

Lähtöhinta
4 000 SEK