FIGURINER, 5st, porslin, MJ Hummel, Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Nr 198, 74, 197, 69, 16. Höjd 11,5-12cm.

Slitage. Repor. Nummer 198 med lagade fötter.

Lähtöhinta
2 500 SEK