TRÄDGÅRDSURNA PÅ SOCKEL, stenmassa, 1900-talets andra hälft.

Tudelad. Diameter 31. Total höjd 65 cm.

Repor och märken. Fläckar. Sockel med avslag på fotplatta.

Lähtöhinta
1 500 SEK