GLASSERVIS, 12 delar, "Iced", Vicke Lindstrand, Orrefors.

7+4 snapsglas, höjd ca 8 cm samt karaff med propp.

Bruksslitage. Några med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK