SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Kromat underrede. Lös skiva av glas. Längd 152. Bredd 90. Höjd 51 cm.

Slitage, repor och märken. Skivan med något nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK