FLIPPERSPEL, "Super Flipp", 1900-talets andra hälft.

Plast samt plåt, mestadels orange lackerad. Svartlackerad ställning med hjul baktill. Bredd 41, djup 61, höjd 114 cm.

Slitage, skador, rost. Låst. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK