SOFFGRUPP, 2 delar. "Kolding", Erik Wørtz, 1960-tal.

Plymåer klädd i grönrutigt tyg. Stomme i teak. Soffa, Längd 170 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK