POKAL, silver, C.G Hallberg, 1887.

Riklig dekor av lagerkransar och figurscener. Lock krönt av klassisk figur. Fylld fot. Höjd 41 cm.

Figur på lock något skev och lös. Slitage. Några repor. Någon buckla.

Lähtöhinta
2 500 SEK