ARKIVSKÅP, Olof Lindqvist Kontorsmöbler AB, Göteborg, omkring 1900-talets mitt.

Fanerat i ek. Två jalusier med bakomliggande hyll- och fackinredning. Längd ca 110 cm, bredd 40 cm, höjd 145 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar och träavslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK