540117

SMYCKESSET, granater 9 delar, 1900-tal.

Granater på gulmetall. Två armband, ett halsband, två broscher, två par örhängen, en nål samt ett hänge i form av ett kors med tunn guldkedja, 18K. Guldkedjans vikt 1,9 gram.

Slitage, repor, smuts, ärgat.

Lähtöhinta
5 000 SEK