SIDBORD/BOKHYLLA, 19030/40-tal.

Lackerat lövträ. Hyllor, lådor och skåp. Nyckel ej original. Längd 135, höjd 86, djup 27 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre repor, fläckar och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 800 SEK