SKRIVSTÄLL, silver, Otto Lindeberg Stockholm nyrokoko, 1883. Vikt ca 177 g (exklusive bläckhorn).

Dekor i form av blad, grenar och fågel. Två bläckhorn i glas. Längd 18, höjd 11,5 cm.

Bruksslitage, bläckhorn med nagg, lagningar undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK