Muut
540719

FIGURINER, 17 st, glas, Svenskt glas, Världsnaturfonden WWF utgivna mellan 1973–1987, upplaga om 8000ex.

Olika formgivare, bland annat Olle Alberius, Paul Hoff, Göran Wärff mfl. Prewalskis häst, Noshörning, Stenbock, Igelkott, Valross, Utter, Pilgrimsfalk, Gepard, Blåval, Myskoxe, Lövgroda, Orangutang, Elefant, Fjällräv, Isbjörn, Karp, Panda. Certifikat medföljer. Höjd 3,5-18cm.

Slitage. Repor. Certifikat ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
5 000 SEK