LAMPBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Underrede i mässing. Glasskiva. Längd 65 cm. Bredd 45 cm. Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Rostfläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK