LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Erik Flemming, Norrahammars Bruk, 1930.

Stämplade NORRAHAMMARS TENN D8. Höjd 25,5 cm.

Bruksslitage. Enstaka mindre repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK