KIMONO, samt SKOR och VÄSKA, bl.a siden, Japan, omkring 1900-talets mitt, Matsuzakaya.

Rosa inlsag mot vit fond dekorerade med fjärilar.

Slitage. Enstaka mindre fläck.

Lähtöhinta
2 000 SEK