Nystilar

Nystilar

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanerad i bland annat valnöt. Längd ca 104, djup ca 50, höjd ca 89,5 cm.

Slitage, repor och märken mindre stötskador.

Lähtöhinta
2 500 SEK