SOFFBORD, möjligen Astro, G-plan, England, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Infälld glasskiva. Kopplad benställning. Diameter 84. Höjd 46 cm.

Slitage. Repor och märken. Några fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK