SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Fanerad. Läderklädd, guldpräglad skiva. Två hurtsar. Tre lådor i skivans sarg. Bredd 121, djup 61, höjd 78,5cm.

Bruksslitage. Fanerskador. Repor. Ett beslag trasigt. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK