SPEGEL samt HYLLA, Aksel Kjersgaard, Danmark, 1950-tal.

Teak. Brännstämplade. Spegel, 104 x 40 cm. Hylla, bredd 51, höjd 15 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK