RESVÄSKOR, 4 st, läder, 1900-talets första hälft.

Olika modeller. Längd 49 - 69 cm.

Bruksslitage. Några skador. Repor, fläckar och märken. Två väskor låsta.

Lähtöhinta
3 000 SEK