HIRSCHFÄNGARE, Tyskland, 1700-talets andra hälft.

Fäste av förgylld mässing med kavel av grönfärgat, spiralräfflat horn. Balja i läder och mässing. Längd ca 62 cm

Slitage, anlupet.

Lähtöhinta
2 000 SEK